به نظر می‌رسد خدمات مشاوره و روان‌درمانی به شکل حرفه‌ای در دسترس همه افراد جامعه نیست. در کنار این موضوع هزینه های زیاد مشاوره و درمان باعث می‌شود طیف وسیعی از مردم با وجود نیاز مبرم نتوانند از این خدمات استفاده نمایند. بر این اساس ذهن آنلاین تولید شد تا به عنوان یک ابزار قدرتمند بتواند با بسته‌های روانشناختی، عاملی برای افزایش سلامت روان افراد جامعه گردد.

چگونه از خدمات ذهن آنلاین استفاده کنم؟

گام اول

ثبت نام در سایت

جهت دسترسی به تمامی امکانات سایت و بررسی پروسه مشاوره و درمان خود، ابتدا در سایت ثبت نام کنید. سپس مشخصات خود را در پروفایل کاربریتان تکمیل نمایید.

فراموش نکنید که نام کاربری خود را حتما به زبان انگلیسی وارد کنید.

گام اول

گام دوم

مطالعه اطلاعات هر بسته روانشناختی

اطلاعات مرتبط با معرفی این دوره که به صورت رایگان در اختیار شماست را مطالعه نمایید.

گام دوم

گام سوم

سرمایه‌گذاری روی خود

در صورت تمایل مبلغ سرمایه گذاری را پرداخت و به تدریج به بسته‌های آموزشی دسترسی پیدا میکنید. مطالب کتاب را مطالعه کنید، فایل صوتی کتاب را گوش دهید، فایل آموزشی را مشاهده و نسبت به پاسخ به سوالات اقدام نمایید. هر فصل شامل آزمون‌های روان‌شناختی مرتبط است که علاوه بر سوالات به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از خود کسب نمایید.

گام سوم

گام چهارم

انجام آزمون اثربخشی

در انتهای هر دوره آموزشی، از شما آزمون‌هایی گرفته می‌شود تا اثربخشی آن بر شما مورد سنجش قرار گیرد.

گام چهارم

گام همیشگی

پشتیبانی و مشاوره حضوری

پشتیبانی مشاورین و متخصصین ذهن آنلاین برای کاربران محترم همیشگی می‌باشد و شما میتوانید با پشتیبان از طریق سایت، ارسال تیکت در پروفایل و یا تماس ارتباط برقرار کنید.

همچنین در صورتی که مایل به مشاوره حضوری هستید از طریق لینک زیر (یا پروفایل خود) میتوانید روز و ساعت مناسب را با مشاورین ذهن آنلاین رزرو نمایید.

رزرو مشاوره حضوری

گام همیشگی
به بالای صفحه بردن
×